Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:39 | 4:40 | 5721 | Jilemnice (4:33) | Trutnov hlavní nádraží (5:31) | - / 2 |
4:58 | | 15541 | Jilemnice (4:52) | | - / 2 |
5:00 | 5:02 | 5400 | Trutnov hlavní nádraží (4:17) | Liberec (7:27) | - / 3 |
| 5:05 | 15540 | | Poniklá (5:49) | - / 2 |
5:30 | 5:31 | 15561 | Jilemnice (5:24) | Kunčice nad Labem (5:39) | - / 2 |
6:27 | | 15555 | Poniklá (5:51) | | - / 2 |
6:27 | | 15503 | Jablonec nad Jizerou (5:47) | | - / 2 |
6:24 | 6:29 | 5701 | Chlumec nad Cidlinou (4:00) | Trutnov hlavní nádraží (7:18) | - / 3 |
| 6:31 | 15542 | | Jilemnice (6:37) | - / 2 |
6:47 | | 15543 | Jilemnice (6:41) | | - / 2 |
6:50 | 6:51 | 5700 | Trutnov hlavní nádraží (6:00) | Chlumec nad Cidlinou (8:30) | - / 3 |
| 6:54 | 15506 | | Rokytnice nad Jizerou (7:53) | - / 2 |
7:45 | | 15505 | Rokytnice nad Jizerou (6:40) | | - / 2 |
7:49 | 7:50 | 5703 | Chlumec nad Cidlinou (6:00) | Trutnov hlavní nádraží (8:47) | - / 3 |
| 7:52 | 15544 | | Jilemnice (7:58) | - / 2 |
8:12 | | 15545 | Jilemnice (8:06) | | - / 2 |
8:15 | 8:16 | 1860 | Trutnov hlavní nádraží (7:36) | Chlumec nad Cidlinou (9:28) | - / 3 |
| 8:18 | 15546 | | Jilemnice (8:24) | - / 2 |
9:04 | | 15507 | Rokytnice nad Jizerou (8:19) | | - / 2 |
9:01 | 9:07 | 1861 | Chlumec nad Cidlinou (7:39) | Trutnov hlavní nádraží (9:45) | - / 3 |
9:06 | 9:08 | 5724 | Trutnov hlavní nádraží (8:24) | Nová Paka (9:38) | - / 4 |
| 9:12 | 15508 | | Rokytnice nad Jizerou (9:59) | - / 2 |
11:08 | | 15509 | Rokytnice nad Jizerou (10:23) | | - / 2 |
11:13 | 11:14 | 1862 | Trutnov hlavní nádraží (10:35) | Chlumec nad Cidlinou (12:29) | - / 4 |
11:10 | 11:15 | 5705 | Chlumec nad Cidlinou (9:35) | Trutnov hlavní nádraží (12:02) | - / 3 |
| 11:16 | 15510 | | Jablonec nad Jizerou (11:55) | - / 2 |
12:36 | | 15511 | Jablonec nad Jizerou (11:58) | | - / 2 |
| 12:38 | 15548 | | Jilemnice (12:44) | - / 2 |
12:29 | 12:38 | 5702 | Trutnov hlavní nádraží (11:38) | Chlumec nad Cidlinou (14:14) | - / 3 |
12:52 | | 15547 | Jilemnice (12:46) | | - / 2 |
12:54 | 12:55 | 1863 | Chlumec nad Cidlinou (11:36) | Trutnov hlavní nádraží (13:31) | - / 3 |
| 12:58 | 15512 | | Rokytnice nad Jizerou (13:42) | - / 2 |
13:43 | | 15549 | Jilemnice (13:37) | | - / 2 |
13:40 | 13:47 | 16408 | Trutnov hlavní nádraží (12:52) | Mladá Boleslav hlavní nádraží (17:07) | - / 3 |
| 13:49 | 15514 | | Rokytnice nad Jizerou (14:52) | - / 2 |
13:46 | 13:50 | 5727 | Nová Paka (13:11) | Trutnov hlavní nádraží (14:53) | - / 4 |
15:10 | | 15513 | Rokytnice nad Jizerou (14:09) | | - / 2 |
15:11 | 15:12 | 1864 | Trutnov hlavní nádraží (14:27) | Chlumec nad Cidlinou (16:31) | - / 4 |
15:08 | 15:13 | 5707 | Chlumec nad Cidlinou (13:34) | Trutnov hlavní nádraží (15:58) | - / 3 |
| 15:18 | 15516 | | Rokytnice nad Jizerou (16:05) | - / 2 |
16:00 | | 15515 | Rokytnice nad Jizerou (14:57) | | - / 2 |
16:05 | 16:06 | 1865 | Chlumec nad Cidlinou (14:34) | Trutnov hlavní nádraží (16:51) | - / 4 |
16:02 | 16:07 | 5704 | Trutnov hlavní nádraží (15:14) | Chlumec nad Cidlinou (17:30) | - / 3 |
| 16:09 | 15518 | | Rokytnice nad Jizerou (17:01) | - / 2 |
17:05 | | 15517 | Rokytnice nad Jizerou (16:19) | | - / 2 |
17:08 | 17:13 | 5709 | Chlumec nad Cidlinou (15:37) | Trutnov hlavní nádraží (17:59) | - / 3 |
17:11 | 17:16 | 1866 | Trutnov hlavní nádraží (16:30) | Chlumec nad Cidlinou (18:30) | - / 4 |
| 17:18 | 15520 | | Rokytnice nad Jizerou (18:09) | - / 2 |
17:49 | | 15519 | Rokytnice nad Jizerou (17:06) | | - / 2 |
18:02 | 18:03 | 5706 | Trutnov hlavní nádraží (17:16) | Chlumec nad Cidlinou (19:29) | - / 3 |
| 18:06 | 15522 | | Rokytnice nad Jizerou (18:51) | - / 2 |
19:08 | | 15521 | Rokytnice nad Jizerou (18:25) | | - / 2 |
19:11 | 19:12 | 1868 | Trutnov hlavní nádraží (18:31) | Chlumec nad Cidlinou (20:30) | - / 4 |
| 19:13 | 15524 | | Rokytnice nad Jizerou (20:03) | - / 2 |
19:10 | 19:13 | 5711 | Chlumec nad Cidlinou (17:38) | Jaroměř (21:22) | - / 3 |
20:06 | | 15523 | Rokytnice nad Jizerou (19:23) | | - / 2 |
20:08 | 20:08 | 5730 | Trutnov hlavní nádraží (19:25) | Nová Paka (20:47) | - / 4 |
20:06 | 20:10 | 1867 | Chlumec nad Cidlinou (18:41) | Trutnov hlavní nádraží (20:50) | - / 3 |
| 20:12 | 15526 | | Rokytnice nad Jizerou (20:57) | - / 2 |
21:56 | | 15527 | Rokytnice nad Jizerou (21:13) | | - / 2 |
21:58 | 21:59 | 5729 | Stará Paka (21:40) | Vrchlabí (22:17) | - / 3 |
| 22:00 | 15550 | | Jilemnice (22:06) | - / 2 |
22:19 | 22:20 | 5732 | Trutnov hlavní nádraží (21:30) | Jilemnice (22:26) | - / 2 |
23:23 | 23:24 | 5736 | Vrchlabí (23:05) | Jilemnice (23:30) | - / 2 |