Vlak 1863 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chlumec nad Cidlinou | 11:36 | ||||
Nový Bydžov | 11:44 | 11:45 | |||
Smidary | 11:50 | 11:50 | -/3 | ||
Ohnišťany | 11:54 | 11:55 | |||
Ostroměř | 12:00 | 12:02 | -/3 | 3 spoje | |
Lázně Bělohrad | 12:12 | 12:14 | -/2 | ||
Nová Paka | 12:25 | 12:26 | -/3 | ||
Nová Paka město | 12:27 | 12:29 | |||
Stará Paka | 12:33 | 12:34 | 7 spojů | ||
Roztoky u Jilemnice | 12:43 | 12:47 | -/2 | ||
Martinice v Krkonoších | 12:54 | 12:55 | -/3 | 4 spoje | |
Kunčice nad Labem | 13:02 | 13:03 | -/4 | 4 spoje | |
Hostinné | 13:14 | 13:14 | -/4 | ||
Pilníkov | 13:22 | 13:22 | -/3 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 13:31 | -/3 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci