Vlak 5701 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chlumec nad Cidlinou | 4:00 | ||||
Luková | 4:04 | 4:05 | |||
Nový Bydžov | 4:11 | 4:11 | |||
Skřivany | 4:15 | 4:15 | |||
Smidary | 4:18 | 4:19 | -/3 | ||
Ohnišťany | 4:24 | 4:24 | |||
Ostroměř | 4:30 | 4:37 | -/3 | 3 spoje | |
Šárovcova Lhota | 4:45 | 4:45 | |||
Lázně Bělohrad | 4:49 | 4:49 | -/2 | ||
Horní Nová Ves | 4:53 | 4:53 | |||
Nová Paka | 5:02 | 5:02 | -/3 | ||
Nová Paka město | 5:04 | 5:05 | |||
Stará Paka | 5:09 | 6:03 | 5 spojů | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 6:08 | 6:09 | |||
Tample | 6:11 | 6:12 | |||
Roztoky u Jilemnice | 6:15 | 6:16 | -/2 | ||
Martinice v Krkonoších | 6:24 | 6:29 | -/3 | 3 spoje | |
Horní Branná | 6:34 | 6:35 | |||
Kunčice nad Labem | 6:38 | 6:39 | -/4 | 2 spoje | |
Klášterská Lhota | 6:44 | 6:44 | |||
Prosečné | 6:48 | 6:48 | |||
Hostinné město | 6:51 | 6:51 | |||
Hostinné | 6:54 | 6:55 | -/4 | ||
Chotěvice | 6:59 | 7:00 | |||
Pilníkov | 7:05 | 7:06 | -/3 | ||
Vlčice | 7:09 | 7:10 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 7:18 | -/3 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci