Vlak 5707 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chlumec nad Cidlinou | 13:34 | ||||
Luková | 13:38 | 13:39 | |||
Zachrašťany | 13:42 | 13:42 | |||
Nový Bydžov | 13:45 | 13:46 | |||
Skřivany | 13:49 | 13:50 | |||
Smidary | 13:53 | 13:53 | -/3 | ||
Ohnišťany | 13:57 | 13:58 | |||
Ostroměř | 14:02 | 14:03 | -/3 | 2 spoje | |
Šárovcova Lhota | 14:10 | 14:11 | |||
Lázně Bělohrad | 14:15 | 14:15 | -/3 | ||
Horní Nová Ves | 14:19 | 14:19 | |||
Nová Paka | 14:27 | 14:28 | -/3 | ||
Nová Paka město | 14:30 | 14:30 | |||
Stará Paka | 14:34 | 14:48 | 3 spoje | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 14:53 | 14:54 | |||
Tample | 14:57 | 14:57 | |||
Roztoky u Jilemnice | 15:00 | 15:01 | -/2 | ||
Martinice v Krkonoších | 15:08 | 15:13 | -/3 | 4 spoje | |
Horní Branná | 15:18 | 15:19 | |||
Kunčice nad Labem | 15:22 | 15:23 | -/4 | 5 spojů | |
Klášterská Lhota | 15:27 | 15:27 | |||
Prosečné | 15:30 | 15:31 | |||
Hostinné | 15:36 | 15:37 | -/4 | ||
Chotěvice | 15:41 | 15:41 | |||
Pilníkov | 15:46 | 15:47 | -/3 | ||
Vlčice | 15:50 | 15:51 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 15:58 | -/3 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci