Vlak 7155 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 7.43 | 3 | |||
Dolní Libchavy | 7.47 | 7.47 | |||
Černovír | 7.49 | 7.49 | |||
Lanšperk | 7.51 | 7.52 | 2 | ||
Hnátnice | 7.54 | 7.54 | |||
Dolní Dobrouč | 7.56 | 7.56 | |||
Letohrad | 8.00 | 8.01 | 3 | ||
Verměřovice | 8.06 | 8.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 8.10 | 8.11 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 8.14 | 8.14 | |||
Těchonín | 8.18 | 8.18 | 1 | ||
Mladkov | 8.23 | 8.23 | |||
Lichkov | 8.26 | 8.27 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 8.32 | 8.34 | 2 | ||
Králíky zastávka | 8.37 | 8.37 | |||
Králíky | 8.40 | 8.42 | 2 | ||
Dolní Orlice | 8.45 | 8.45 | |||
Červená Voda | 8.48 | 8.50 | 2 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 8.52 | 8.52 | |||
Moravský Karlov | 8.55 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök