Vlak 6615 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.45 | 4 | |||
Děčín východ | 16.49 | 16.49 | 2 vlevo | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.57 | 16.58 | 2 vpravo | ||
Františkov nad Ploučnicí | 17.02 | 17.02 | 2 | ||
Starý Šachov | 17.06 | 17.06 | |||
Žandov | 17.08 | 17.08 | |||
Horní Police | 17.11 | 17.11 | 2 | ||
Stružnice | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 17.21 | 17.21 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.24 | 17.34 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 17.42 | 17.42 | |||
Mimoň | 17.49 | 17.49 | 3 | ||
Brniště | 17.56 | 17.58 | 1 | ||
Velký Valtinov | 18.01 | 18.01 | |||
Jablonné v Podještědí | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Lvová | 18.10 | 18.10 | |||
Rynoltice | 18.14 | 18.14 | 2 | ||
Zdislava | 18.19 | 18.19 | |||
Křižany | 18.24 | 18.24 | 2 | ||
Novina | 18.27 | 18.27 | |||
Kryštofovo Údolí | 18.29 | 18.29 | |||
Karlov pod Ještědem | 18.35 | 18.38 | 1 | ||
Ostašov | 18.41 | 18.41 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 18.44 | 18.45 | 3 | ||
Liberec | 18.52 | 2 |
dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia