Vlak 6613 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.42 | 4 | |||
Děčín východ | 14.46 | 14.46 | 2 vlevo | ||
Benešov nad Ploučnicí | 14.54 | 14.55 | 2 vpravo | ||
Františkov nad Ploučnicí | 14.59 | 14.59 | 2 | ||
Starý Šachov | 15.03 | 15.03 | |||
Žandov | 15.05 | 15.05 | |||
Horní Police | 15.08 | 15.08 | 2 | ||
Stružnice | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 15.18 | 15.18 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.21 | 15.34 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 15.42 | 15.42 | |||
Mimoň | 15.49 | 15.49 | 3 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 15.52 | 15.52 | |||
Brniště | 15.57 | 15.58 | 1 | ||
Velký Valtinov | 16.01 | 16.01 | |||
Jablonné v Podještědí | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Lvová | 16.10 | 16.10 | |||
Rynoltice | 16.14 | 16.14 | 2 | ||
Zdislava | 16.19 | 16.19 | |||
Křižany | 16.24 | 16.24 | 2 | ||
Novina | 16.27 | 16.27 | |||
Kryštofovo Údolí | 16.29 | 16.29 | |||
Karlov pod Ještědem | 16.35 | 16.38 | 1 | ||
Ostašov | 16.41 | 16.41 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Liberec | 16.52 | 2 |
dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci