Vlak 6611 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.45 | 4 | |||
Děčín východ | 12.49 | 12.49 | 2 vlevo | ||
Benešov nad Ploučnicí | 12.57 | 12.58 | 2 vpravo | ||
Františkov nad Ploučnicí | 13.02 | 13.02 | 2 | ||
Starý Šachov | 13.06 | 13.06 | |||
Žandov | 13.08 | 13.08 | |||
Horní Police | 13.11 | 13.11 | 2 | ||
Stružnice | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 13.21 | 13.21 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.24 | 13.34 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 13.42 | 13.42 | |||
Mimoň | 13.49 | 13.49 | 3 | ||
Brniště | 13.56 | 13.58 | 1 | ||
Velký Valtinov | 14.01 | 14.01 | |||
Jablonné v Podještědí | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Lvová | 14.10 | 14.10 | |||
Rynoltice | 14.14 | 14.14 | 2 | ||
Zdislava | 14.19 | 14.19 | |||
Křižany | 14.24 | 14.24 | 2 | ||
Novina | 14.27 | 14.27 | |||
Kryštofovo Údolí | 14.29 | 14.29 | |||
Karlov pod Ještědem | 14.35 | 14.38 | 1 | ||
Ostašov | 14.41 | 14.41 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Liberec | 14.52 | 2 |
dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy