Vlak 1299 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doksy | 16.54 | 1 | |||
Staré Splavy | 16.56 | 16.56 | |||
Zákupy-Božíkov | 17.10 | 17.10 | |||
Mimoň | 17.18 | 17.20 | 2 | ||
Brniště | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Jablonné v Podještědí | 17.34 | 17.47 | 3 | ||
Lvová | 17.50 | 17.50 | |||
Rynoltice | 17.54 | 17.54 | 2 | ||
Křižany | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Kryštofovo Údolí | 18.08 | 18.08 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 18.17 | 18.17 | 3 | ||
Liberec | 18.24 | 5 |
jede v a od 1.VII. do 3.IX.;
dopravce Die Länderbahn CZ s.r.o.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia