R 614 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.25 | 6 jiľní část | |||
Praha-Holešovice | 9.33 | 9.34 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.37 | 10.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Bílina | 11.16 | 11.17 | 2 | ||
Most | 11.28 | 11.30 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 11.42 | 11.42 | |||
Chomutov město | 11.46 | 11.46 | |||
Chomutov | 11.49 | 11.50 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 11.59 | 12.00 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Karlovy Vary | 12.44 | 12.46 | 2 | ||
Chodov | 12.58 | 12.59 | |||
Sokolov | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.20 | 13.21 | 4 | ||
Cheb | 13.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster