R 610 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.25 | 6 severní část | |||
Praha-Holešovice | 13.33 | 13.34 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.37 | 14.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Bílina | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Most | 15.28 | 15.30 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 15.42 | 15.42 | |||
Chomutov město | 15.46 | 15.46 | |||
Chomutov | 15.49 | 15.50 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.59 | 16.00 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 16.28 | 16.29 | 3 | ||
Karlovy Vary | 16.44 | 16.46 | 2 | ||
Chodov | 16.58 | 16.59 | |||
Sokolov | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.20 | 17.21 | 4 | ||
Cheb | 17.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök