R 605 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 4.26 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 4.36 | 4.37 | 3 | ||
Sokolov | 4.48 | 4.49 | 2 | ||
Chodov | 4.58 | 4.59 | |||
Karlovy Vary | 5.08 | 5.09 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 5.24 | 5.25 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 5.53 | 5.54 | 2 | ||
Chomutov | 6.03 | 6.04 | 3 | ||
Chomutov město | 6.06 | 6.07 | |||
Jirkov zastávka | 6.10 | 6.11 | |||
Most | 6.23 | 6.25 | 3 | ||
Bílina | 6.35 | 6.36 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 6.47 | 6.49 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.13 | 7.19 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 8.25 | 8.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.35 | 6 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia