Os 3435 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 21.42 | 1 | |||
Opava-Komárov | 21.46 | 21.46 | 1/3 | ||
Štítina | 21.49 | 21.50 | 2 | ||
Mokré Lazce | 21.52 | 21.52 | |||
Lhota u Opavy | 21.53 | 21.53 | |||
Háj ve Slezsku | 21.57 | 21.58 | 3 | ||
Jilešovice | 22.01 | 22.01 | |||
Děhylov | 22.04 | 22.04 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 22.08 | 22.09 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 22.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia