Os 3428 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 17.41 | 2 | |||
Ostrava-Třebovice | 17.44 | 17.44 | 1 | ||
Děhylov | 17.48 | 17.52 | 1 | ||
Jilešovice | 17.55 | 17.55 | |||
Háj ve Slezsku | 17.58 | 17.59 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 18.02 | 18.02 | |||
Mokré Lazce | 18.03 | 18.04 | |||
Štítina | 18.06 | 18.06 | 2 | ||
Opava-Komárov | 18.09 | 18.10 | 1/3 | ||
Opava východ | 18.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia