Vlak 20072 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 14.50 | 1A | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 14.58 | 14.59 | |||
Vysoké Mýto | 15.06 | 15.11 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 15.14 | 15.17 | 1 | ||
Hrušová | 15.26 | 15.27 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 15.29 | 15.53 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 15.55 | 15.57 | |||
Litomyšl | 16.08 | 1 |
jede 3.XII.;
dopravce České dráhy, a.s.; historický parní vlak;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy