Sp 1822 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 4.23 | 1 | |||
Lukavice v Čechách | 4.27 | 4.27 | |||
Žamberk | 4.33 | 4.33 | 3 | ||
Bohousová | 4.40 | 4.40 | |||
Litice nad Orlicí | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Sopotnice | 4.47 | 4.48 | |||
Potštejn | 4.51 | 5.00 | 2 | ||
Záměl | 5.03 | 5.03 | |||
Doudleby nad Orlicí | 5.07 | 5.08 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 5.12 | 5.13 | |||
Častolovice | 5.16 | 5.17 | 1/2 | ||
Čestice | 5.19 | 5.20 | |||
Týniště nad Orlicí | 5.27 | 5.33 | 2/3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 5.40 | 5.43 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.51 | 5.52 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci