Sp 1811 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 12.48 | 5 | |||
Kolín-Zálabí | 12.50 | 12.50 | |||
Velký Osek | 12.56 | 12.58 | 4 | ||
Sány | 13.04 | 13.04 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 13.06 | 13.07 | |||
Převýšov | 13.16 | 13.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.21 | 13.32 | |||
Nový Bydžov | 13.40 | 13.41 | |||
Smidary | 13.47 | 13.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 13.52 | 13.52 | |||
Ostroměř | 13.57 | 13.58 | vlevo/4 | ||
Lázně Bělohrad | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Nová Paka | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Nová Paka město | 14.22 | 14.23 | |||
Stará Paka | 14.27 | 14.38 | Chlumecké 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Tample | 14.46 | 14.46 | |||
Roztoky u Jilemnice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 14.56 | 15.01 | 3 | ||
Horní Branná | 15.07 | 15.07 | |||
Kunčice nad Labem | 15.11 | 15.11 | 4 | ||
Hostinné město | 15.20 | 15.21 | |||
Hostinné | 15.23 | 15.23 | 4 | ||
Pilníkov | 15.31 | 15.32 | 3 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 15.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök