Sp 1805 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.48 | 5 | |||
Kolín-Zálabí | 8.50 | 8.50 | |||
Velký Osek | 8.56 | 8.58 | 4 | ||
Sány | 9.04 | 9.04 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 9.06 | 9.07 | |||
Převýšov | 9.16 | 9.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 9.21 | 9.32 | |||
Nový Bydžov | 9.40 | 9.41 | |||
Smidary | 9.47 | 9.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 9.52 | 9.52 | |||
Ostroměř | 9.57 | 9.58 | vlevo/4 | ||
Lázně Bělohrad | 10.08 | 10.09 | 2 | ||
Nová Paka | 10.19 | 10.20 | 3 | ||
Nová Paka město | 10.22 | 10.23 | |||
Stará Paka | 10.27 | 10.38 | Chlumecké 1 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 10.44 | 10.44 | |||
Tample | 10.46 | 10.46 | |||
Roztoky u Jilemnice | 10.49 | 10.50 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 10.56 | 11.01 | 3 | ||
Horní Branná | 11.07 | 11.07 | |||
Kunčice nad Labem | 11.11 | 11.11 | 4 | ||
Hostinné město | 11.20 | 11.21 | |||
Hostinné | 11.23 | 11.23 | 4 | ||
Pilníkov | 11.31 | 11.32 | 3 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 11.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci