Sp 1745 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 7.13 | 2 | |||
Pravice | 7.18 | 7.18 | |||
Břežany | 7.21 | 7.21 | |||
Dolenice | 7.26 | 7.26 | |||
Miroslav | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Bohutice | 7.36 | 7.37 | |||
Rakšice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Moravské Bránice | 7.58 | 7.59 | 2 | ||
Silůvky | 8.04 | 8.04 | 1/1 | ||
Střelice dolní | 8.12 | 8.13 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.24 | VI |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia