Sp 1558 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.04 | 3 | |||
Všejany | 6.12 | 6.12 | |||
Čachovice | 6.15 | 6.16 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 6.32 | 6.34 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou | 6.43 | 6.45 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 6.47 | 6.47 | |||
Mnichovo Hradiště | 6.53 | 6.59 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | 7.04 | 7.04 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Příšovice | 7.12 | 7.13 | 1 | ||
Turnov | 7.19 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy