Vlak 13426 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlučín | 17.30 | 2 | |||
Kozmice | 17.34 | 17.35 | |||
Dolní Benešov | 17.39 | 17.40 | 3 | ||
Dolní Benešov-Zábřeh | 17.44 | 17.44 | |||
Kravaře-Kouty | 17.49 | 17.49 | |||
Kravaře ve Slezsku | 17.53 | 17.57 | 2 | ||
Velké Hoštice | 18.01 | 18.01 | |||
Malé Hoštice | 18.05 | 18.05 | |||
Opava zastávka | 18.07 | 18.07 | |||
Opava východ | 18.11 | 1 |
dopravce České dráhy, a.s.; v a do 25.VI. a od 9.IX. a 23.XII. – 2.I., od 1.VII. do 3.IX. denně;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci