Vlak 1146 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.22 | 7 severní část | |||
Praha-Vysočany | 9.29 | 9.30 | 1 | ||
Praha-Čakovice | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Neratovice sídliště | 9.53 | 9.53 | |||
Neratovice | 9.55 | 9.57 | 3 | ||
Všetaty | 10.03 | 10.04 | 1/1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.31 | 10.41 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 10.51 | 10.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Turnov | 11.10 | 11.17 | 3/4 | ||
Malá Skála | 11.25 | 11.25 | 3 | ||
Železný Brod | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Jesenný | 11.39 | 11.40 | |||
Plavy | 11.48 | 11.48 | |||
Velké Hamry město | 11.51 | 11.52 | |||
Tanvald | 11.57 |
Praha hl. n.-Turnov jede 29.IV. – 1.X.; Turnov-Tanvald jede v a od 29.IV. do 28.V., od 1.VI. do 1.X. jede denně;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ; ; <=>
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia