Vlak 1142 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.22 | 7 severní část | |||
Praha-Vysočany | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Praha-Čakovice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Neratovice sídliště | 7.53 | 7.53 | |||
Neratovice | 7.55 | 7.57 | 3 | ||
Všetaty | 8.03 | 8.04 | 2/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.31 | 8.41 | 3 | ||
Bakov nad Jizerou město | 8.51 | 8.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Turnov | 9.10 | 9.17 | 3/4 | ||
Dolánky | 9.20 | 9.21 | |||
Malá Skála | 9.26 | 9.26 | 3 | ||
Železný Brod | 9.33 | 9.34 | 2 | ||
Spálov | 9.37 | 9.37 | |||
Jesenný | 9.41 | 9.41 | |||
Plavy | 9.49 | 9.49 | |||
Velké Hamry město | 9.52 | 9.53 | |||
Tanvald | 9.58 |
jede v a od 29.IV. do 1.X.;
<=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; 2. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci