Vlak 1067 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 10.05 | 4 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 10.20 | 10.21 | 3 | ||
Turnov | 10.39 | 10.40 | 2/2 | ||
Malá Skála | 10.48 | 10.49 | 3 | ||
Železný Brod | 10.56 | 10.57 | 4 | ||
Semily | 11.03 | 11.05 | 2 | ||
Stará Paka | 11.25 | 11.31 | Pardubické 1 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 11.57 | 12.03 | 2 | ||
Jaroměř | 12.14 | 12.19 | 1 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.32 | 12.37 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.51 | 12.52 | 2/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.55 | 2 |
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; ; ; ; ; ; 2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci