Vlak 7181 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 20.40 | 12 | |||
Dolní Libchavy | 20.44 | 20.44 | |||
Černovír | 20.47 | 20.47 | |||
Lanšperk | 20.49 | 20.50 | 1 | ||
Hnátnice | 20.52 | 20.52 | |||
Dolní Dobrouč | 20.55 | 20.55 | |||
Letohrad | 20.59 | 21.00 | 3 | ||
Verměřovice | 21.05 | 21.05 | |||
Jablonné nad Orlicí | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 21.13 | 21.13 | |||
Těchonín | 21.17 | 21.20 | 1 | ||
Mladkov | 21.24 | 21.24 | |||
Lichkov | 21.27 | 21.28 | 1 | ||
Dolní Lipka | 21.34 | 21.36 | 5 | ||
Králíky zastávka | 21.39 | 21.39 | |||
Králíky | 21.42 | 1 |
nejede 24.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci