Vlak 7177 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 18.40 | 4a | |||
Dolní Libchavy | 18.44 | 18.44 | |||
Černovír | 18.47 | 18.47 | |||
Lanšperk | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Hnátnice | 18.52 | 18.52 | |||
Dolní Dobrouč | 18.55 | 18.55 | |||
Letohrad | 18.59 | 19.07 | 3 | ||
Verměřovice | 19.12 | 19.12 | |||
Jablonné nad Orlicí | 19.16 | 19.17 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 19.20 | 19.20 | |||
Těchonín | 19.24 | 19.24 | 1 | ||
Mladkov | 19.29 | 19.29 | |||
Lichkov | 19.32 | 19.36 | 3 | ||
Dolní Lipka | 19.41 | 19.43 | 5 | ||
Králíky zastávka | 19.47 | 19.47 | |||
Králíky | 19.49 | 19.51 | 1 | ||
Dolní Orlice | 19.54 | 19.54 | |||
Červená Voda | 19.58 | 20.00 | 1 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 20.02 | 20.02 | |||
Moravský Karlov | 20.05 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster