Vlak 7165 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 13.40 | 4a | |||
Dolní Libchavy | 13.44 | 13.44 | |||
Černovír | 13.47 | 13.47 | |||
Lanšperk | 13.49 | 13.50 | 1 | ||
Hnátnice | 13.52 | 13.52 | |||
Dolní Dobrouč | 13.55 | 13.55 | |||
Letohrad | 13.59 | 14.01 | 3 | ||
Verměřovice | 14.06 | 14.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Jamné nad Orlicí | 14.14 | 14.14 | |||
Těchonín | 14.18 | 14.18 | 1 | ||
Mladkov | 14.23 | 14.23 | |||
Lichkov | 14.26 | 14.27 | 1 | ||
Dolní Lipka | 14.32 | 14.35 | 5 | ||
Králíky zastávka | 14.38 | 14.38 | |||
Králíky | 14.41 | 14.43 | 1 | ||
Dolní Orlice | 14.46 | 14.46 | |||
Červená Voda | 14.49 | 14.51 | 1 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 14.53 | 14.53 | |||
Moravský Karlov | 14.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci