Os 9575 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 17.27 | 1 | |||
Příšovice | 17.32 | 17.32 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 17.36 | 17.36 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | 17.39 | 17.39 | |||
Mnichovo Hradiště | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 17.50 | 17.50 | |||
Bakov nad Jizerou | 17.53 | 17.59 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 18.04 | 18.05 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.11 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci