Os 9569 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 13.27 | 1 | |||
Příšovice | 13.32 | 13.32 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 13.36 | 13.36 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | 13.39 | 13.39 | |||
Mnichovo Hradiště | 13.44 | 13.45 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 13.50 | 13.50 | |||
Bakov nad Jizerou | 13.53 | 13.58 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 14.03 | 14.04 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.10 | 14.14 | 1 | ||
Mladá Boleslav město | 14.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci