Os 9563 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 7.27 | 1 | |||
Příšovice | 7.32 | 7.32 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 7.36 | 7.36 | 1 | ||
Březina nad Jizerou | 7.39 | 7.39 | |||
Mnichovo Hradiště | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Bakov nad Jizerou město | 7.50 | 7.50 | |||
Bakov nad Jizerou | 7.53 | 7.54 | 1 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 7.59 | 8.00 | 1 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 8.06 | 8.14 | 1 | ||
Nepřevázka | 8.20 | 8.20 | |||
Dobrovice | 8.23 | 8.25 | 1 | ||
Voděrady | 8.28 | 8.28 | |||
Luštěnice | 8.31 | 8.31 | |||
Čachovice | 8.36 | 8.37 | 1a | ||
Všejany | 8.40 | 8.40 | |||
Veleliby | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia