Os 7548 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 16.40 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | 16.44 | 16.44 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16.48 | 16.49 | 1 | ||
Nýrsko | 16.57 | 17.00 | 2 | ||
Dešenice | 17.04 | 17.04 | |||
Zelená Lhota | 17.11 | 17.11 | 1 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.18 | 17.18 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.23 | 17.23 | |||
Špičák | 17.27 | 17.28 | 1 | ||
Železná Ruda město | 17.31 | 17.32 | |||
Železná Ruda centrum | 17.34 | 17.34 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 17.38 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy