Vlak 6616 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 21.02 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 21.07 | 21.07 | 2 | ||
Ostašov | 21.09 | 21.09 | |||
Karlov pod Ještědem | 21.14 | 21.17 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | 21.21 | 21.21 | |||
Novina | 21.23 | 21.23 | |||
Křižany | 21.26 | 21.26 | 1 | ||
Zdislava | 21.31 | 21.31 | |||
Rynoltice | 21.37 | 21.37 | 1 | ||
Lvová | 21.41 | 21.41 | |||
Jablonné v Podještědí | 21.45 | 21.46 | 1 | ||
Brniště | 21.55 | 21.58 | 1 | ||
Mimoň | 22.04 | 22.05 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | 22.11 | 22.11 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.22 | 22.25 | 3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 22.26 | 22.26 | |||
Stružnice | 22.32 | 22.32 | 1 | ||
Horní Police | 22.36 | 22.37 | 1 | ||
Žandov | 22.38 | 22.38 | |||
Starý Šachov | 22.40 | 22.40 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 22.45 | 22.45 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 22.50 | 22.54 | 2 | ||
Malá Veleň | 22.57 | 22.57 | |||
Březiny u Děčína | 23.00 | 23.00 | |||
Děčín východ | 23.04 | 23.05 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 23.09 | 6a |
nejede 24., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia