R 617 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 16.30 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 16.41 | 16.42 | 1 | ||
Sokolov | 16.53 | 16.54 | 1 | ||
Chodov | 17.04 | 17.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 17.13 | 17.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 17.28 | 17.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 17.55 | 17.56 | 1 | ||
Chomutov | 18.05 | 18.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 18.08 | 18.09 | |||
Jirkov zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Most | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Bílina | 18.36 | 18.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.15 | 19.21 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 20.26 | 20.27 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.35 | 20.53 | 24b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci