R 615 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.30 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 14.41 | 14.42 | 1 | ||
Sokolov | 14.53 | 14.54 | 1 | ||
Chodov | 15.04 | 15.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 15.13 | 15.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.28 | 15.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.50 | 15.51 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.55 | 15.56 | 1 | ||
Chomutov | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 16.08 | 16.09 | |||
Jirkov zastávka | 16.12 | 16.12 | |||
Most | 16.25 | 16.26 | 1 | ||
Bílina | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 16.49 | 16.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.15 | 17.21 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 18.26 | 18.27 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 18.40 | 24b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia