R 613 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 12.30 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 12.41 | 12.42 | 1 | ||
Sokolov | 12.53 | 12.54 | 1 | ||
Chodov | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 13.13 | 13.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 13.28 | 13.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 13.50 | 13.51 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 13.55 | 13.56 | 1 | ||
Chomutov | 14.05 | 14.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 14.08 | 14.09 | |||
Jirkov zastávka | 14.12 | 14.12 | |||
Most | 14.25 | 14.26 | 1 | ||
Bílina | 14.36 | 14.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 14.49 | 14.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.15 | 15.21 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 16.26 | 16.27 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.35 | 30b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster