R 607 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 6.30 | 2 | |||
Kynšperk nad Ohří | 6.41 | 6.42 | 1 | ||
Sokolov | 6.53 | 6.54 | 1 | ||
Chodov | 7.04 | 7.05 | 1 | ||
Karlovy Vary | 7.13 | 7.15 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 7.28 | 7.29 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 7.50 | 7.51 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Chomutov | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 8.08 | 8.09 | |||
Jirkov zastávka | 8.12 | 8.12 | |||
Most | 8.25 | 8.26 | 1 | ||
Bílina | 8.36 | 8.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.15 | 9.21 | 5 | ||
Praha-Holešovice | 10.26 | 10.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.35 | 30b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster