R 606 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.25 | 32b | |||
Praha-Holešovice | 17.33 | 17.34 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.37 | 18.43 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Bílina | 19.18 | 19.19 | 6 | ||
Most | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 19.43 | 19.44 | |||
Odb Chomutov město | 19.48 | 19.48 | |||
Chomutov | 19.52 | 19.53 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 20.07 | 20.08 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Karlovy Vary | 20.44 | 20.46 | 2 | ||
Chodov | 20.54 | 20.55 | 2 | ||
Sokolov | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Cheb | 21.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster