Os 4473 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ivančice | 19.16 | 1 | |||
Ivančice město | 19.17 | 19.18 | |||
Ivančice letovisko | 19.21 | 19.21 | |||
Moravské Bránice | 19.26 | 19.31 | 1 | ||
Silůvky | 19.36 | 19.36 | 1 | ||
Radostice | 19.41 | 19.41 | |||
Střelice | 19.44 | 19.48 | 3 | ||
Střelice dolní | 19.50 | 19.51 | |||
Brno-Horní Heršpice | 19.58 | 20.01 | 5 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.06 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster