Os 4472 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.56 | 13 | |||
Brno-Horní Heršpice | 18.00 | 18.01 | 3 | ||
Střelice dolní | 18.08 | 18.09 | |||
Střelice | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Radostice | 18.16 | 18.16 | |||
Silůvky | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Moravské Bránice | 18.26 | 18.31 | 2 | ||
Ivančice letovisko | 18.36 | 18.36 | |||
Ivančice město | 18.39 | 18.39 | |||
Ivančice | 18.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster