Os 4469 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ivančice | 15.16 | 1 | |||
Ivančice město | 15.17 | 15.18 | |||
Ivančice letovisko | 15.21 | 15.21 | |||
Moravské Bránice | 15.26 | 15.31 | 1 | ||
Silůvky | 15.36 | 15.36 | 1 | ||
Radostice | 15.41 | 15.41 | |||
Střelice | 15.44 | 15.48 | 3 | ||
Střelice dolní | 15.50 | 15.51 | |||
Brno-Horní Heršpice | 15.58 | 16.01 | 5 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.06 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci