Os 4446 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 2x842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.54 | 13 | |||
Brno-Horní Heršpice | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Brno-Starý Lískovec | 17.03 | 17.03 | |||
Střelice dolní | 17.08 | 17.09 | |||
Střelice | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Radostice | 17.16 | 17.16 | |||
Silůvky | 17.20 | 17.21 | 1 | ||
Moravské Bránice | 17.26 | 17.29 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 17.39 | 17.40 | 3 | ||
Rakšice | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Bohutice | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia