Os 4419 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 20.37 | 2 | |||
Pravice | 20.42 | 20.42 | |||
Břežany | 20.45 | 20.45 | |||
Dolenice | 20.50 | 20.50 | |||
Miroslav | 20.53 | 20.58 | 2 | ||
Bohutice | 21.05 | 21.07 | |||
Rakšice | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Moravský Krumlov | 21.16 | 21.17 | 1 | ||
Moravské Bránice | 21.28 | 21.31 | 1 | ||
Silůvky | 21.36 | 21.36 | 1 | ||
Radostice | 21.41 | 21.41 | |||
Střelice | 21.44 | 21.46 | 3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 21.55 | 21.58 | 5 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.03 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster