Os 3453 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 22.43 | 3 | |||
Opava-Komárov | 22.47 | 22.47 | 1 | ||
Štítina | 22.50 | 22.51 | 1 | ||
Mokré Lazce | 22.53 | 22.53 | |||
Lhota u Opavy | 22.55 | 22.55 | |||
Háj ve Slezsku | 22.58 | 22.58 | 1 | ||
Jilešovice | 23.01 | 23.01 | |||
Děhylov | 23.05 | 23.05 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 23.09 | 23.10 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 23.13 | 14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci