Os 18822 | |
Řazení vlaku: 210_n2 + Bdmteeo294 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 7.00 | 7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Herbertov | 7.14 | 7.14 | |||
Těchoraz | 7.18 | 7.18 | |||
Vyšší Brod klášter | 7.21 | 7.32 | 2 | ||
Čertova Stěna | 7.37 | 7.37 | |||
Loučovice | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Loučovice zastávka | 7.48 | 7.48 | |||
Lipno nad Vltavou | 7.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster