Os 18821 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 7.14 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Loučovice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Čertova Stěna | 7.27 | 7.27 | |||
Vyšší Brod klášter | 7.31 | 7.38 | 1 | ||
Těchoraz | 7.41 | 7.41 | |||
Herbertov | 7.45 | 7.45 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 7.47 | 7.48 | 3 | ||
Rybník | 7.59 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök