Vlak 18417 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobronín | 14.22 | 2 | |||
Střítež u Jihlavy | 14.25 | 14.25 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 14.28 | 14.29 | |||
Jihlava | 14.33 | 14.37 | 5b | ||
Jihlava město | 14.40 | 14.41 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 14.43 | 14.43 | |||
Rantířov | 14.49 | 14.49 | 1 | ||
Dvorce | 14.53 | 14.53 | |||
Kostelec u Jihlavy | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Batelov | 15.08 | 15.09 | 1 | ||
Švábov | 15.13 | 15.13 | |||
Horní Cerekev | 15.17 | 15.19 | 3 | ||
Hříběcí | 15.23 | 15.23 | |||
Nová Buková | 15.28 | 15.28 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 15.31 | 15.32 | 1 | ||
Pelhřimov | 15.44 | 15.46 | 1 | ||
Vlásenice | 15.54 | 15.54 | |||
Nová Cerekev | 15.58 | 15.59 | 1 | ||
Leskovice | 16.04 | 16.04 | |||
Pacov | 16.12 | 16.13 | 1 | ||
Šimpach | 16.18 | 16.18 | |||
Obrataň | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Pořín | 16.29 | 16.29 | |||
Chýnov | 16.35 | 16.36 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | 16.40 | 16.40 | |||
Smyslov | 16.43 | 16.43 | |||
Tábor-Měšice | 16.48 | 16.48 | |||
Tábor | 16.52 | 1 |
jede v , nejede 23. – 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy