Sp 1839 | |
Řazení vlaku: Abfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.05 | 6 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.10 | 17.11 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 17.27 | 17.31 | 2 | ||
Čestice | 17.37 | 17.37 | |||
Častolovice | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 17.44 | 17.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 17.49 | 17.50 | 1 | ||
Záměl | 17.54 | 17.55 | |||
Potštejn | 17.58 | 18.03 | 1 | ||
Sopotnice | 18.06 | 18.07 | |||
Litice nad Orlicí | 18.11 | 18.11 | 1 | ||
Bohousová | 18.14 | 18.14 | |||
Žamberk | 18.21 | 18.21 | 1 | ||
Lukavice v Čechách | 18.26 | 18.26 | |||
Letohrad | 18.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia