Sp 1833 | |
Řazení vlaku: Abfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.03 | 6 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.07 | 14.08 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 14.17 | 14.18 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 14.27 | 14.29 | 2 | ||
Čestice | 14.35 | 14.35 | |||
Častolovice | 14.38 | 14.39 | 1 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14.42 | 14.43 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14.48 | 14.50 | 1 | ||
Záměl | 14.54 | 14.55 | |||
Potštejn | 14.58 | 15.03 | 1 | ||
Litice nad Orlicí | 15.09 | 15.10 | 1 | ||
Bohousová | 15.12 | 15.13 | |||
Žamberk | 15.19 | 15.20 | 1 | ||
Letohrad | 15.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy