Sp 1393 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 17.38 | 17.42 | 4 | ||
Trutnov střed | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Suchovršice | 17.53 | 17.53 | |||
Velké Svatoňovice | 17.55 | 17.55 | |||
Malé Svatoňovice | 17.58 | 17.59 | 1 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 18.02 | 18.02 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 18.05 | 18.06 | |||
Červený Kostelec | 18.09 | 18.10 | 1 | ||
Olešnice | 18.13 | 18.13 | |||
Starkoč | 18.20 | 18.25 | 2 | ||
Česká Skalice | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Jaroměř | 18.42 | 18.43 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy