Sp 1390 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Abfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.04 | 2 | |||
Jaroměř | 17.17 | 17.18 | 2 | ||
Česká Skalice | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Starkoč | 17.35 | 17.39 | 1 | ||
Olešnice | 17.45 | 17.45 | |||
Červený Kostelec | 17.49 | 17.49 | 1 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 17.52 | 17.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 17.55 | 17.56 | |||
Malé Svatoňovice | 17.58 | 18.00 | 1 | ||
Velké Svatoňovice | 18.03 | 18.03 | |||
Trutnov střed | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.18 | 18.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök